KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303158

nr 1430 3158

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 13x26cm, yttermått inklusive ram: 17x31cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:56:13

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl